مسابقات

گزارش مسابقات جام مرداد

سریع و بلیتس - ۲۷ مرداد

مسابقات سریع شطرنج طبق اطلاعیه قبلی که در این نوشته آیین‌نامه‌ی آن منتشر شده بود، در جمعه ۲۷/۰۵/۱۴۰۲  توسط هیئت شطرنج شهرستان رباط کریم در محل کافه شطرنج آزادی با حضور ۳۸ بازیکن شطرنج از شهرستانهای رباط کریم، بهارستان و تهران در چهار جدول مجزای

  1. A: سریع بزرگسالان
  2. B: سریع خردسالان (زیر ۱۴ سال)
  3. C: برق‌آسای بزرگسالان
  4. D: برق‌آسای خردسالان (زیر ۱۴ سال)

برگزار گردید. در ادامه به شرح این ۴ مسابقه خواهیم پرداخت.

مسابقه سریع بزرگسالان (جدول A)

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۱۴ بازیکن (شامل ۹ ریتینگ‌دار) در ۵ دور به روش سوئیسی با زمان ۱۰ دقیقه به علاوه‌ی ۵ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب حمید تاج، عنایت ازباغی و اصغر کوهکن مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقه سریع زیر ۱۴ سال (جدول B)

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۲۶ بازیکن (شامل ۶ ریتینگ‌دار) در ۵ دور به روش سوئیسی با زمان ۱۰ دقیقه به علاوه‌ی ۵ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب عرشیا آقارفیعی، هومان همتی مقام‌های اول تا دوم و خانم «رها بگلو» مقام اول بانوان را به خود اختصاص دادند.

مسابقه برق‌آسای بزرگسالان (جدول C)

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۶ بازیکن (شامل ۵ ریتینگ‌دار)  به روش دوره‌ای با زمان ۳ دقیقه به علاوه‌ی ۲ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب «عنایت ازباغی»، «حمید تاج» و «اصغر کوه‌کن» مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقه برق‌آسای خردسالان (جدول D)

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۱۲ بازیکن (شامل ۵ ریتینگ‌دار) در ۵ دور به روش سوئیسی با زمان ۳ دقیقه به علاوه‌ی ۲ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب «عرشیا آقارفیعی»، «سید محمد آرمین هاشمی» و «هومان همتی» مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا