عمومی

به تعویق افتادن مسابقه ریتد هیئت

با سلام.

به اطلاع شرکت‌کنندگان در دومین مسابقه ریتد رباط‌کریم می‌رساند بدلیل همزمانی مسابقه رباط‌کریم با مسابقات آماتورهای زنجان، به درخواست تعدادی از بازیکنان با یک هفته تأخیر برگزار می‌گردد.

بر این اساس ضمن پوزش از تأخیر صورت گرفته روز پنجشنبه ٩۶/۵/١٢ زمان برگزاری دومین مسابقه ریتد تعیین شده است.

در مورد آیین‌نامه هم مسلماً تمام موارد آن دقیقاً یک هفته به تعویق می‌افتد.

همچنین بازیکنانی که ثبت نام کردند و به هر دلیلی نمی‌خواهند شرکت کنند، می‌توانند با ارسال(تلگرام یا پیامک) شماره کارت خود به خانم «نرگس مرندی»(۰۹۱۲۳۵۸۰۹۵۲) مبلغ خود را بازپس گیرند.

 

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا