عمومی

انتخاب باشگاه آزادی به عنوان برترین باشگاه رباط کریم

تجلیل از باشگاه‌های برتر استان تهران

همانطور که می‌دانید هیئت شطرنج شهرستان رباط کریم واقع در باشگاه آزادی است. رئیس هیئت آقای محمد مرندی همچنین مدیر و موسس باشگاه نیز می‌باشند.

مراسم اختتامیه اولین جشنواره و نمایشگاه عزت و پیشرفت اداره‌ کل ورزش و جوانان استان تهران، روز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ برگزار شد. خبر کامل این جشنواره را اینجا ببینید.
در این مراسم باشگاه آزادی به عنوان برترین باشگاه در شهرستان رباط‌کریم انتخاب شد. این موفقیت را به آقای محمد مرندی و همچنین پرسنل ایشان تبریک می‌گوییم.
تصاویر بیشتر را از طریق این لینک در اینستاگرام باشگاه آزادی ببینید.

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا