مسابقات

گزارش مسابقات جام مهر

مسابقات سریع و بلیتس شطرنج روز جمعه ۲۸ مهرماه به مناسبت هفته تربیت بدنی به سرداوری آقای «محسن مسعود» توسط هیات شطرنج رباط کریم در محل هیات برگزار گردید.
مسابقات رپید با زمان ۱۰ دقیقه به اضافه ۲ ثانیه پاداش و با حضور ۱۸ بازیکن خردسال و نوجوان راس ساعت ۱۰ صبح شروع و در ۵ دور برگزار گردید.
نفرات برتر این مسابقات عبارتند:

  1. هومان همتی
  2. سیدمحمد ارمین هاشمی
  3. امیر مسعود احمدی

نفرات برتر گروه های سنی:

  • دختران: حلما شوکتی
  • زیر ۱۲ سال: محمد آرمان هاشمی
  • زیر ۱۰ سال: عرشیا فرامرزی
  • زیر ۸ سال: محمد فلاحی

مسابقات بلیتس با زمان ۵ دقیقه و ۲ ثانیه پاداش با شرکت ۷ بازیکن در ۵ دور انجام و نفرات برتر آن به شرح ذیل انتخاب گردید:

  1. سید محمد آرمان هاشمی
  2. سید محمد آرمین هاشمی
  3. هومان همتی

از نفرات برتر مسابقه با اهدای جوایز نقدی و حکم و مدال تقدیر به عمل آمد.

خاطر نشان می‌سازد حضور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم شوق و شور بیشتری به این مسابقات بخشید و ایشان در طی نظارت از بازیهای هیجان انگیز خردسالان و نوجوانان رباط کریم خود نیز دست به مهره شدند و گپ شطرنجی نیز با حضار داشتند.
خبرنگار با ذوق روزنامه سرو نیز گزارش مصوری از این مسابقات تهیه نمودند.

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا