مسابقات

گزارش چهارمین مسابقه ریتد سریع

۱۰ شهریور ۱۴۰۲

مسابقات به سرداوری داور درجه یک «حمید اکبری» (کد فیده: ۱۲۵۴۳۷۲۱) و با حضور ۲۴ نفر (با ۱۳ بازیکن ریتینگ‌دار و ۱۱ بازیکن بدون ریتینگ) در ۹ دور به روش سوئیسی به صورت سریع با زمان دو در ۱۰ دقیقه با ۵ ثانیه پاداش برای هر حرکت روز جمعه ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ در محل هیات شطرنج رباط کریم برگزار گردید.

حمید اکبری
حمید اکبری

در پایان ۹ دور ۳ نفر برتر به شرح ذیل می‌باشد:

  1. محسن قانع با ۷.۵ امتیاز
  2. عامر آمیخته با ۷.۵ امتیاز
  3. محمد نصیری با ۶.۵ امتیاز

لینک مسابقه در سایت نتایج

جوایز چهارمین مسابقات شطرنج ریتد سریع هیئت شطرنج شهرستان رباط‌کریم در جمعه ۱۰ شهریور ۱۴۰۲

در این مسابقه تنها آقای محمد نصیری ریتینگ خواهند گرفت و به ایشان بابت این موفقیت تبریک می گوییم. ریتینگ ایشون در آپدیت جدید فیده ۱۶۳۰ خواهد بود.

تصاویر مسابقه

 تصاویر بیشتر را در کانال تلگرامی هیئت ببینید.

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا