مسابقات

گزارش مسابقات جام خرداد

سریع و بلیتس - ۲۶ خرداد

مسابقات سریع شطرنج طبق اطلاعیه قبلی که در این نوشته آیین‌نامه‌ی آن منتشر شده بود، در جمعه ۲۶/۰۳/۱۴۰۲  توسط هیئت شطرنج شهرستان رباط کریم در محل کافه شطرنج آزادی با حضور ۶۵ بازیکن شطرنج از  شهرستانهای رباط کریم، بهارستان و تهران در دو جدول مجزای بزرگسالان و خردسالان (زیر ۱۴ سال) برگزار گردید. همچنین با درخواست بازیکنان، یک مسابقه‌ی برق‌آسا نیز برگزار شد که در ادامه به شرح این ۳ مسابقه خواهیم پرداخت.

مشارکت صمیمانه هیات شطرنج بهارستان و حضور جناب آقای نظری ریاست محترم هیات و شرکت بیش از بیست نفر از شطرنجبازان این شهرستان بر زیبایی و پویایی و هیجان و رقابت این مسابقات افزود.

مسابقه سریع بزرگسالان

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۲۲ بازیکن (شامل ۱۴ ریتینگ‌دار) در ۵ دور به روش سوئیسی با زمان ۱۰ دقیقه به علاوه‌ی ۵ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب «عنایت ازباغی» (حسین پاینده)، داوود اله‌وردی و علی‌رضا سوزنی مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقه سریع زیر ۱۴ سال

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۴۳ بازیکن (شامل ۵ ریتینگ‌دار) در ۵ دور به روش سوئیسی با زمان ۱۰ دقیقه به علاوه‌ی ۵ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب «محمدجواد رضای»، «محمدآرمین هاشمی» مقام‌های اول تا دوم و خانم «کیمیا نجفی» مقام اول بانوان را به خود اختصاص دادند.

مسابقه برق‌آسا

در این مسابقه که می‌توانید جزئیات آن را در سایت نتایج شطرنج از طریق این لینک ببینید، ۱۲ بازیکن (شامل ۶ ریتینگ‌دار) در ۶ دور به روش سوئیسی با زمان ۳ دقیقه به علاوه‌ی ۲ ثانیه پاداش به مصاف هم رفتند. در این مسابقه به ترتیب «عنایت ازباغی» (حسین پاینده)، «علی‌رضا سوزنی» و «اصغر کوه‌کن» مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا