مسابقات

گزارش سیمولتانه با استاد آمیخته

در ۲ آذر ۱۴۰۲ اولین مسابقه سیمولتانه هیئت شطرنج شهرستان رباط کریم برگزار شد. استاد این مسابقه عامر آمیخته با ریتینگ بین‌المللی ۲۰۲۴ بوده است. در این مسابقه ۱۲ بازیکن زیر ۱۸ سال شرکت کردند و رده‌بندی نهایی طبق آیین‌نامه به صورت زیر شد:

رده‌بندی نام و نام خانوادگی ریتینگ سریع نتیجه تعداد حرکات
۱. عباس ظرفیان ۰ ½ (توافقی) ۲۷
۲. امیرمسعود احمدی ۱۲۰۲ ۰ ۶۵
۳. رضا سلیمی ۰ ۰ ۴۷
۴. هومان همتی ۱۳۱۵ ۰ ۴۵
۵. محسن مرادی ۰ ۰ ۴۳
۶. هادی پریشانی ۰ ۰ ۴۰
۷. عرشیا فرامرزی ۰ ۰ ۳۸
۸. محمد فلاحی ۰ ۰ ۳۷
۹. حلما شوکتی ۰ ۰ ۳۵
۱۰. نرگس احمدی ۰ ۰ ۳۳
۱۱. امیرعلی بارانی ۰ ۰ ۲۲
۱۲. آرمان حیدری ۰ ۰ ۱۶
نفرات برتر مسابقه سیمولتانه با استاد آمیخته
نفرات برتر مسابقه سیمولتانه با استاد آمیخته

 

این مسابقه حدود ۱۰۰ دقیقه طول کشید و در آن استاد ۴۴۸ حرکت انجام داد که به طور میانگین هر حرکت ۱۳ ثانیه و هر بازیکن ۸ دقیقه برای استاد زمان برد.

عامر آمیخته

به طور کلی می‌توان فعالیت‌های من رو در سه زمینه ۱. منطق ۲. شطرنج و ۳. روانشناسی موفقیت خلاصه کرد. از آنجا که عاشق زندگیم صرفاً کاری را انجام می دهم که از آن لذت ببرم؛ منطق برایم حتی بیش از شطرنج یک بازی لذت بخش مفید است که علاوه بر اینکه غذای کودک درون من است، حس عقلانیت بالغ درونم را نیز ارضاء می کند. می خواهم در جهت گسترش منطق در ایران عزیزمان موثر باشم و کمک کنم در این رشته عزیزان به کارهای گروهی بیشتر روی آورند. به علاوه به این علاقه دارم که منطق رو در موضوعات روانشناسی بالاخص روانشناسی تحلیلی (یونگی) بکار ببرم. و از آنجا که به نظر من خواستن مهم‌ترین مسئله برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است، موضوع پایان‌نامه و رساله‌ام رو به آن اختصاص داده‌ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 8 =

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا